بارگذاری نقشه...
 خانه    پروژه آرتمیس

پروژه آرتمیس

شهرک گلستان - شمال دریاچه چیتگر, منطقه22,
Iran
پیشنهاد ویژه
تعاونی تجاری اداری
  • 5342
  • 0
  • 1 مترمربع

توضیحات

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

  پروژه تجاری اداری آرتمیس

 برای کسب اطلاعات درباره شرایط فازبندی پروژه آرتمیس فایل pdf زیر را دانلود کنید

کاتالوگ فاز بندی: “دانلود “

 

پروژه آرتمیس

مجتمع تجاری اداری آرتمیس بزرگترین مجتمع تجاری اداری شمال دریاچه چیتگر در منطقه 22 تهران  با بهترین چشم انداز به بزرگترین دریاچه مصنوعی کشور، توسط اتحادیه تعاونی های مسکن نمونه رسا در حال ساخت است.

مشخصات پروژه آرتمیس

پروژه آرتمیس در زمینی به مساحت 30 هزار و 388 و با زیربنای 365 هزار مترمربع، تصویر یک کشتی بزرگ و باشکوه را که در ساحل دریاچه چیتگر پهلو گرفته در ذهن تداعی می کند و با توجه به فرصتهای فراوانی که این مجتمع برای سرمایه گذاران و اصناف مختلف جهت سرمایه گذاری و بهره برداری در منطقه 22 بویژه اطراف دریاچه چیتگر ایجاد مینماید مجتمع تجاری اداری آرتمیس با نام کشتی فرصتها شناخنه و معرفی شده است.

این طراحی با توجه به همخوانی گویا و دلپذیری که با دریاچه مقابل مجتمع دارد، اثری طولانی مدت در ذهن بیننده داشته و از خاطرش محو نخواهد شد.

 

برج های تجاری و اداری آرتمیس
 پروژه ای بین المللی آرتمیس

این مجموعه به عنوان یک پروژه ملی و فرامنطقه ای در زمینی به مساحت قریب به ۳۱ هزار متر مربع و با زیربنایی حدود ۳۶۵ هزار متر مربع در ساحل شمالی دریاچه چیتگر قرار گرفته است.

این پروژه دارای شش برج، شامل هفت طبقه پارکینگ منفی یکپارچه به ظزفیت ۵۰۰۰ خودرو می‌ باشد.
بلندترین برج این مجتمع ۳۲ طبقه و کوتاه ترین برج آن ۲۵ طبقه (با احتساب ۷۷ طبقه پارکینگ) است که قرارگیری برج‌های مذکور به صورات یگپارچه، ساختار کلی آرتمیس را شکل می‌دهد.

بزرگترین مجتمع تجاری ادرای شمال دریاچه چیتگر با بهترین چشم انداز به بزرگترین دریاچه مصنوعی کشور، توسط اتحادیه تعاونی های مسکن نمونه رسا در حال ساخت است.

این پروژه در زمینی به مساحت 30 هزار و 388 و با زیربنای 365 هزار مترمربع، تصویر یک کشتی بزرگ و باشکوه را در ذهن تداعی می کند.

این طراحی با توجه به همخوانی گویا و دلپذیری که با دریاچه مقابل مجتمع دارد، اثری طولانی مدت در ذهن بیننده داشته و از خاطرش محو نخواهد شد.

آرتمیس دارای پنج قطعه مجزا و شش برج است که هر قطعه دارای سند و پروانه مستقل می باشد.

هر برج چهار طبقه تجاری دارد و مابقی طبقات آن اداری هستند.

برای هر بلوک نیز هفت طبقه پارکینگ در نظر گرفته شده که مجموعا گنجایش حدود چهار هزار خودرو را دارد.

 

درباره ی پروژه آرتمیس

بلوک T1 پروژه آرتمیس:

این بلوک شامل 591 پارکینگ ، 5076 متر مربع واحد تجاری در 73 واحد ، 5811متر مربع رستوران و کافی شاپ در 19 واحد ، 10589 متر مربع اداری در 66 واحد.

بلوکهای T2 پروژه آرتمیس:

T2 شامل 2 بلوک ، با 1153 متر مربع پارکینگ ، 22162 متر مربع تجاری در 146 واحد ، 31856 متر مربع در 216 واحد ، 3814 متر مربع رستوران و کافی شاپ ، پایپرمارکت با 3500 متر مربع.

بلوکهای T3 پروژه آرتمیس:

710 واحد پارکینگ ، 6839 متر مربع تجاری در 128 واحد ، 2255متر مربع رستوران و کافی شاپ در 13 واحد ، 10244 اداری در 95 واحد.

بلوکهای T4 پروژه آرتمیس:

378 واحد پارکینگ ، 4747 متر مربع تجاری در 87 واحد ، 2262 متر مربع رستوران و کافی شاپ در 10 واحد ، 736 متر مربع واحد سونا و ماساژ ، 3963 متر مربع اداری در 35 واحد.

بلوکهای T5 پروژه آرتمیس:

شامل : 378 واحد پارکینگ ، 4747 متر مربع تجاری در 87 واحد ، 2262 متر مربع رستوران و کافی شاپ در 10 واحد ، 736 متر مربع واحد سونا و ماساژ،3963 متر مربع اداری در 35 واحد.

پروژه تجاری اداری آرتمیس

برج های اداری پروژه آرتمیس :

با توجه به مطالعات به عمل آمده ، در خصوص ظرفیت های اختصاصی در منطقه احداث 6 برج اداری 25 تا 32 طبقه با امکانات و معماری مدرن و بروز با واحد های در متراژ متفاوت و با چشم انداز عالی و فضایی لوکس و دیپلماتیک ، بعنوان یکی از ارکان پروژه طراحی و در حال اجرا می باشد.

همچنین تغییر فضای داخلی بر اساس نیاز هر واحد و متناسب با سلایق،ویژگی بارز آرتمیس در برج های اداری می باشد.

این برج ها با بهره گیری از طراحی های مدرن به سیستم های هوشمند سرمایش و گرمایش ، روشنایی و ایمنی پیشرفته مجهز بوده که حاصل آن فضایی آرام بخش و دلنشین برای انجام فعالیت های اداری خواهد بود.

 پروژه تجاری اداری آرتمیس

امکانات رفاهی پروژه آرتمیس

تاکسی هوایی (هلی پد):

تاکسی هوایی، مرکز همایش‌ های بین المللی، سینما، شهربازی، هایپر مارکت، مجموعه های ورزشی (استخر، سونا و بدن سازی)، فودکورت، رستوران های بین المللی متنوع و VIP با بهره مندی از چشم انداز دریاچه و … .

فعالیت تاکسی هوایی همزمان با بهره برداری پروژه و برای اولین بار در کشور جهت پذیرایی از مهمانان خارجی در لابی های VIP طبقات فوقانی می باشد که با هلیکوپتر به برج های تجاری و اداری آرتمیس وارد خواهند شد.

بزرگترین بام سبز (روف گاردن):

چشم انداز بی نظیر دریاچه و جنگل چیتگر ، لذت تماشای گستره ی آبی پایتخت در غرب 21امین شهر بزرگ دنیا ، احساس محصور کننده ای است که از قسمت های مختلف برج های تجاری اداری آرتمیس دست یافتنی است.

همجواری با دریاچه ی شهدای خلیج فارس و بهرمند شدن از هوای لطیف جنگل سبز چیتگر از مهم ترین امتیاز های این پروژه محسوب می گردد که در تراز مجموعه های  بین المللی، آن را از پروژه های مشابه کاملا متفاوت می سازد.

بلوک های تجاری:

امروزه وجود مراکز تجاری مدرن که امکان خرید لذت بخش  و آسان را برای شهروندان فراهم نماید از ضروریات می باشد.

در مجموعه های تجاری تجمیع برند های مختلف در مکانی زیبا که با استفاده از معماری روز طراحی و فضای داخلی آن ، آراسته شده باشد.

اولویت های جوامع شهری و خواسته های شهروندان ،محسوب می گردد.

پروژه ی آرتمیس با طراحی 4 طبقه تجاری به وسعت 45 هزار متر مربع ، به طول 600 متر ، با برخورداری از امکاناتی مثل : هایپر استار ، فوتکورت ، کافی شاپ ، رستوران، تالار های پذیرایی و تنوع کالا، در پراکندگی برند های روز ، پاسخ گوی تمام نیاز های خرید  مراجعین با سلایق مختلف خواهد بود .

پارکینگ هوشمند:

پروژه ای با وسعت بالا نیاز به مکانی امن و گنجایش با ظرفیت بالا جهت پارک خودروهای بازدید کنندگان دارد که با توجه به این نیاز ، حدود 5 هزار واحد پارکینگ هوشمند با سیستم های مکانیزه تحت مشاوران متخصص ، با بکارگیری ابزار های  هوشمند احداث می گردد.


موقعیت جغرافیایی پروژه آرتمیس :

 

پروژه تجاری اداری آرتمیس در بخش مرکزی منطقه 22 (غربی ترین نقطه تهران)، در بهترین نقطه از حاشیه دریاچه چیتگر و در بافتی نو از شهر که مبتنی بر اصول شهرسازی ساخته شده، واقع شده است.

از شمال رو به کوهستان است، در جنوب چشم اندازی زیبا و بدیع از دریاچه آبی چیتگر دارد و از غرب و جنوب غربی آن، می توان طبیعت سرسبز پارک جنگلی چیتگر را به تماشا نشست.

شرایط ممتاز فیزیکی، زیست محیطی، تفریحی، اقتصادی و قرار داشتن در محور چهار باغ، موقعیت ویژه جغرافیایی را برای این پروژه تجاری اداری ایجاد کرده است.

وجود بزرگراه حکیم در فاصله 500 متری از جنوب دریاچه چیتگر و بزرگراه همت در 300 متری شمال پروژه، از دیگر امتیازات جغرافیایی آن است.

همچنین بلوار 35 متری شمال دریاچه با فاصله کمتر از 100 متر از شمال آرتمیس عبور می کند و آزادراه های آزادگان و تهران – شمال نیز در فاصله کمتر از دو کیلومتر در ضلع شرقی پروژه قرار دارند.

محور 45 متری چهارباغ، بدون فاصله از ضلع جنوبی پروژه آرتمیس و خیابان های 12 و 20 متری نیز از شرق، غرب و شمال پروژه عبور می کنند.

وجود این شریان های ارتباطی، امکان دسترسی های سهل و آسان از آرتمیس به نقاط مختلف، به ویژه تهران و کرج را فراهم کرده است.

امتیازات اقتصادی پروژه آرتمیس:

واقع شدن در منطقه 22 تهران با توجه به ویژگی های این منطقه، چشم اندازهای مطلوب اقتصادی را پیش روی این پروژه قرار می دهد.

آبگیری دریاچه چیتگر و جذب گردشگران بسیاری که برای دیدن دریاچه، به این منطقه می آیند، تحولی همه جانبه را در منطقه 22 نوید می دهد که یکی از مهمترین این تحولات، رونق اقتصادی است.

این رونق با توجه به قرارگیری پروژه تجاری اداری آرتمیس در حاشیه شمالی دریاچه چیتگر، به میزان بیشتری متوجه این پروژه خواهد بود.

وجود پارک جنگلی چیتگر، اجرای طرح های تفریحی و گردشگری متنوع و متعدد، ساخت پروژه های مسکونی زیبا که با استقبال بسیار بالایی مواجه شده اند، برنامه ریزی های کلان مدیران شهری برای تبدیل کردن منطقه 22 به قطب گردشگری تهران و آب و هوای مطلوب این منطقه، همگی بازدهی اقتصادی پروژه آرتمیس را بسیار بیشتر از پروژه های مشابه، افزایش می دهند.

موقعیت خاص این پروژه در محور تجاری اداری چهارباغ نیز با توجه به اینکه این محور به عنوان محلی برای جذب و ساماندهی اصناف تهران انتخاب شده است، می تواند تاثیر به سزایی در افزایش ارزش افزوده آرتمیس داشته باشد.

از سوی دیگر مهمترین پشتوانه برای کسب بیشترین امتیازات اقتصادی، طراحی و اجرای کامل و بی نقص این پروژه است. سیمای زیبای مجتمع، فضاسازی های مناسب، داشتن امکانات خاص مانند هلی پد، خلق تجربه های فضایی متفاوت در بلوک ها، طراحی داخلی شکیل و بهینه و سایر ویژگی های برجسته این پروژه، نقطه اتکایی مطمئن برای داشتن بیشترین ارزش اقتصادی و کسب سود است.

ویژگی های پروژه تجاری اداری آرتمیس

 

آرتمیس دارای پنج قطعه مجزا و شش برج است که هر قطعه دارای سند و پروانه مستقل می باشد. هر برج چهار طبقه تجاری دارد و مابقی طبقات آن اداری هستند.

برای هر بلوک نیز هفت طبقه پارکینگ در نظر گرفته شده که مجموعا گنجایش حدود چهار هزار خودرو را دارد.

با توجه به قرار داشتن  پروژه  آرتمیس در منطقه ای که قرار است قطب گردشگری تهران باشد، هدف اصلی آن، فراهم کردن امکانی برای “تجارت توام با تفریح” است.

بنابراین تمام مولفه ها در خدمت هدف کلی طرح هستند تا نتیجه نهایی منطبق با نیازها و خواست های یک منطقه گردشگری باشد و علاوه بر کارکرد اقتصادی، رفاه، نشاط و سرگرمی را نیز در خود داشته باشد.

پیش فروش سهام تجاری اداری آرتمیس به صورت سهام واگذار می گردد که هر سهم شامل 2متر تجاری و 4 متر اداری از پروژه آرتمیس می باشد که به اعضا تعاونی تعلق گرفته است که در بازار به خرید و فروش می رسد.

هر شخص با خرید یک سهم از پروژه آرتمیس صاحب جمعاً 6متر تجاری اداری از پروژه می گردد که موظف است هزینه ساخت آنرا که بصورت اقساط 22 ماه یکبار دریافت می گردد به پروژه پرداخت نماید.

اوراق آرتمیس بیش از آنکه گزینه ای برای خرید یک واحد اداری یا تجاری مشخص باشد گزینه ای مناسب جهت سرمایه گذاری در منطقه 22 می باشد.

لازم به ذکر است از دی ماه سال 1392 با توجه به سیاست های جدید اتحادیه نمونه تعاونی های رسا اوراق 2متر و 4 متر از اعضا جمع آوری و اوراق 1 متری تجاری و اداری به ازای هر برگه به آنها داده شد و از این تاریخ سهام تجاری اداری آرتمیس بصورت 1متری خرید و فروش می گردد .

جهت کسب اطلاعات کاملتر در مورد پروژه و استعلام قیمت به روز سهام تجاری یا اداری آرتمیس با مشاورین مسکن چلسی در منطقه 22 تماس بگیرید.

پیشرفت پروژه آرتمیس تا کنون نزدیک به 45 تا 50 درصد می باشد و نصب اسکلت هم اکنون در قسمت تجاری ها کاملاً پایان یافته و نصب اسکلت برج های اداری نیز پیشرفت 85 درصدی داشته است .

اسکلت پروژه تجاری اداری آرتمیس فلزی و پیچ و مهره بوده که دارای استحکام بسیار بالا می باشد.

اقساط هر سهم تجاری پروژه در سال 1394 هر دو ماه 260 هزار تومان و هر سهم اداری هر دو ماه 60 هزار تومان تعیین گردید که با توجه به شرایط رکود و عدم توانایی اعضا برای پرداخت بموقع اقساط در این مقطع با سیاست اتحادیه رسا مقرر گردید  اعضا از پرداخت 4 قسط از 5 قسط قابل پرداخت در سال 94 معاف گردند.

پروژه آرتمیس چیتگرپروژه آرتمیس چیتگر
 پروژه تجاری اداری آرتمیس

سرمایه گذاری در پروژه آرتمیس

 فرصتی با ارزش افزوده بالا

 

در حال حاضر پروژه برج های تجاری و اداری آرتمیس به عنوان فرصت سرمایه گذاری و خرید با ارزش افزوده بالا تعریف شده که با بهره مندی از ساز و کار سهام متری، بستری مناسب برای سرمایه های خرد در پروژه ای ملی و فرامنطقه ای را فراهم کرده.

پیش بینی امکانات رفاهی و تفریحی پروژه آرتمیس

تاکسی هوایی، مرکز همایش‌ های بین المللی، سینما، شهربازی، هایپر مارکت، مجموعه های ورزشی (استخر، سونا و بدن سازی)، فودکورت، رستوران های بین المللی متنوع و VIP با بهره مندی از چشم انداز دریاچه و … .
فعالیت تاکسی هوایی همزمان با بهره برداری پروژه و برای اولین بار در کشور جهت پذیرایی از مهمانان خارجی در لابی های VIPP طبقات فوقانی می باشد که با هلیکوپتر به برج های پروژه تجاری و اداری آرتمیس وارد خواهند شد.

کاتالوگ فاز بندی: “دانلود “

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

02144740244 , 02144702745

 

اطلاع از قیمت آپارتمان درمنطقه ۲۲ و اطراف دریاچه چیتگر با کلیک بر روی سایت:

www.foroosh۲۲.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

امکانات

No amenities.

اطلاعات اضافی

بدون اطلاعات اضافی.

املاک مشابه

املاک شبیه آن پیدا نشد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.